Originální zahrada

Kdo jsme?

Jsme tým zahradních profesionálů z plzeňského kraje, kteří se specializují na realizaci moderních a originálních zahrad na klíč. Naše zkušenosti a vášeň pro zahradní architekturu nám umožňují vytvářet zahrady přesně podle Vašich představ. Proč my?


✔️ Spolehlivost a zkušenosti: S důvěrou realizujeme zahrady plné originality a funkčnosti již 10let.  

✔️ Unikátní zahrady: Ročně děláme pouze 4-6 výjimečných zahrad! Každá zahrada je šitá na míru pro Vaši rodinu a Vaše potřeby.

✔️Komplexní služby: Od návrhu, realizaci až po údržbu, zvládneme to vše.


Realizace zahrady na klíč 🔑


Realizaci zahrady můžeme zhotovit celou, nebo ji rozdělit do několika dílčích částí a vytvořit ji tak na etapy. 

 Vytvoříme Vám:

 • 💻 Návrh zahrady (půdorys, 3D vizualizace, výsadbový plán)
 • ⛏️ Úpravu terénu (posouzení vhodnosti stávající půdy, modelace terénu, výkopové práce). 
 • 🌼 Vytvoření záhonů (okrasné, vyvýšené, reprezentativní, bylinkové, jedlé…). 
 • 🌳 Výsadba živých plotů a stromů.
 • 🌱 Založení travnatých ploch (metoda výsevem i pokládkou trávníkových koberců). 
 • 💧 Automatický zavlažovací systém (Rain Bird – závlaha výsadby i trávníku).
 • 🪑 Zahradní prvky (nášlapné kameny, zídky, dřevěné lávky, lavičky apod.). 
 • 💡 Osvětlení zahrady  
 • ✂️ Úprava stávající výsadby a následná možnost péče o zahradu. 


Nechcete vytvoření celé zahrady na klíč, ale jen její dílčí část? Nevadí! I v tomto případě Vám rádi pomůžeme

Zahrada dotváří celkový dojem Vašeho domu, proto již při výstavbě domu byste měli počítat i s touto investicí. Vrátí se Vám mnohonásobně a to nejen v materiální podobě. 

"Pokud se správně podíváte, uvidíte, že celý svět je zahradou."

Naše nabídka:


 ✨ Návrh Zahrady: Pomocí 3D vizualizace vám představíme, jak bude vaše zahrada vypadat ještě před tím, než se pustíme do práce.  

Realizace Zahrady: Od teras a cest až po závlahové systémy, připravíme zahradu Vašich snů. 

✨ Realizace zahrady podle Vašeho projektu: Pokud máte již svůj projekt zahrady, pošlete nám ho, pokud bude zajímavý, rádi se do něj pustíme.

✨ Realizace zahrady svépomocí, nebo částečná pomoc: Pokud byste si chtěli svojí zahradu realizovat svépomocí, ale potřebovali byste metodicky vést, dodat potřebný materiál, nebo pomoci s úkoly, na které sami nestačíte i v tomto případě se na nás můžete obrátit.

Návrh zahrady:

Jak to celé probíhá?

 • 1. Schůzka s klientem přímo na zahradě

Jelikož chceme, aby Vaše zahrada byla přesně podle Vašich představ a každý z členů rodiny měl v zahradě kousek sebe...pro sebe, trváme na tom, že se sejdeme nejlépe s celou rodinou. Bude to Vaše zahrada!

Zde si ujasníme koncept zahrady, co by určitě na Vaší zahradě nemělo chybět, co by tam mělo určitě zůstat, nebo co tam naopak nechcete. Dále jaké preferujete barvy, tvary apod... Pokud se rozhodnete pro automatické zavlažování, zjistíme zdroj vody, její vydatnost apod. Rozhodnete-li se pro realizaci návrhu, změříme si Vaši zahradu a pustíme se do toho!

 • 2. Vytvoření návrhu zahrady a osazovacího plánu

Vezmeme všechny Vaše požadavky, přání, touhy a vytvoříme návrh Vaší budoucí zahrady. Návrh zahrady bude obsahovat jak 2D, tak 3D vizualizaci vč. video prezentace Vaší nové zahrady. Díky ní, si budete moci zahradu dokonale představit. Součástí je i osazovací plán.

 • 3. Představení našeho návrhu zahrady.

Opět bychom se rádi setkali s celou Vaší rodinou a představili Vám náš návrh Vaší nové zahrady. Zde bychom jej společně prodiskutovali. Rádi si poslechneme Vaše případné připomínky a budeme se snažit najít co nejvhodnější řešení.

Přenecháme Vám 2D návrh, fotky ze 3D návrhu a osazovací plán. Abyste si jej mohli pečlivě projít.

Bude-li se Vám návrh líbit a rozhodnete se pro jeho realizaci, spočítáme Vám cenovou nabídku. Po odsouhlasení domluvíme termín a pustíme se do práce! 💪


💸 Kolik zahrada na klíč vlastně stojí? 

Zahrada je jako krásná dlažba, ceny na klíč začínají na 1900Kč/m2, ale mohou se vyšplhat dle použitých materiálů a zahradních prvků až do nebe. 🌌 

Originální zahrada, ať sousedé prasknou vzteky!

"Osobní a individuální přístup k zákazníkovi je pro nás velice důležitý. Kvalita provedené práce a krása budoucí zahrady, pod kterou se naše firma podepíše, je naší vizitkou."
Ing. Ondřej Porubský

🌟"Získejte jedinečnou zahradu, kterou jste vždy chtěli" 🌟

Reference

„S firmou Chalupy-servis jsem maximálně spokojená. Profesionální přístup, výborná spolupráce a výsledkem je nádherná zahrada, hodna obdivu. Oslovení této firmy bylo dílem náhody ...dnes vím, že šťasné. Příjemní lidé a super práce . S radostí budu využívat i v budoucnu. Bez zaváhání mohu doporučit , rozhodně neuděláte chybu !"

Irena Ježková

 

„Potřebovala jsem udělat velké úpravy na zahradě, firmu Chalupy-servis mi doporučila kolegyně, která s nimi měla velmi dobré zkušenosti. Setkala jsem se s velmi vstřícným přístupem. Firma připravila návrh, jednalo se o založení trávníku, úpravu koryta potoka a úpravu a osázení prudkého svahu. Realizace proběhla bez problémů, práce byly provedeny ve výborné kvalitě."

Alena Formánková

 

"S CHALUPY-SERVIS jsme maximálně spokojení! Pokaždé provedou skvělou práci. Komunikace perfektní a vždy s úsměvem! Určitě doporučujeme!!" 

Lucie Gearing

 

"Už když jsme nemovitost kupovali, tak jsme věděli, že bude nutná celková rekonstrukce. Pozemek byl svažitý, sice krásně zelený a zarostlý, ale naše vize byla úplně jiná. Dlouho jsme hledali někoho, kdo by nám s realizací naší vize pomohl. Nebylo to vůbec lehké. Naštěstí jsme narazili na pana Porubského, který vypadal odhodlaně a myslím, že tu vizi sdílel spolu s námi.
Pozemní úpravy jsme si zařídili sami a poté už na pozemku kouzlili jen a pouze šikovní zahradníci. Pracovali důkladně, pečlivě a v každém počasí. Opravdu jedni z nejšikovnějších řemeslníků, kteří se na přestavbě našeho domu podíleli. Ikdyž se na pozemku pohybovali tři nebo čtyři lidé, vypadalo to že je jich tam mnohem více. Výsledky práce byly vidět okamžitě. Absolutně nepodcenili podloží pro travní koberec, což se projevilo v rychlosti, jakou se trávník uchytil. Projekt byl promyšlený do posledního detailu, do poslední kytičky včetně ukryté elektroinstalace pro osvětlení záhonů i stromů. Výsledek mluví za vše- zahrada jako vytřižená z časopisu. Děkujeme za spolupráci. Budeme určitě rádi využívat služeb i pro údržbu naší překrásné zahrady."

Pavel Francouz

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.