Návrh Vaší nové zahrady

Návrh originální zahrady na míru


Návrh zahrady na klíč


Zahrada je důležitou součástí každého domu. Je to místo, které můžeme využít ke spoustě aktivit.

Zahrada může sloužit jak k relaxaci, aktivnímu odpočinku, posezení s přáteli, hřištěm pro děti...Je jen na Vás jaké máte na svoji zahradu nároky.

My se pak postaráme o to, abychom co nejlépe všechny tyto požadavky nenásilně propojily v jeden celek a zakomponovaly do Vaší vysněné zahrady.

Ještě před samotným návrhem zahrady byste měli důkladně zvážit, zda na své zahradě nebudete chtít automatické zavlažování nebo využívat robotickou sekačku. Ušetří Vám to nemalé finanční prostředky, než když se pro tyto pomocníky rozhodnete až v dalších letech po realizaci zahrady.

Jak to celé probíhá?

  • 1. Schůzka s klientem přímo na zahradě

Jelikož chceme, aby Vaše zahrada byla přesně podle Vašich představ a každý z členů rodiny měl v zahradě kousek sebe...pro sebe, trváme na tom, že se sejdeme nejlépe s celou rodinou. Bude to Vaše zahrada!

Zde si ujasníme koncept zahrady, co by určitě na Vaší zahradě nemělo chybět, co by tam mělo určitě zůstat, nebo co tam naopak nechcete. Dále jaké preferujete barvy, tvary apod... Pokud se rozhodnete pro automatické zavlažování, zjistíme zdroj vody, její vydatnost apod. Rozhodnete-li se pro realizaci návrhu, změříme si Vaši zahradu a pustíme se do toho!

  • 2. Vytvoření návrhu zahrady a osazovacího plánu

Vezmeme všechny Vaše požadavky, přání, touhy a vytvoříme návrh Vaší budoucí zahrady. Návrh zahrady bude obsahovat jak 2D, tak 3D vizualizaci vč. video prezentace Vaší nové zahrady. Díky ní, si budete moci zahradu dokonale představit. Součástí je i osazovací plán.  • 3. Představení našeho návrhu zahrady.

Opět bychom se rádi setkali s celou Vaší rodinou a představili Vám náš návrh Vaší nové zahrady. Zde bychom jej společně prodiskutovali. Rádi si poslechneme Vaše případné připomínky a budeme se snažit najít co nejvhodnější řešení.

Přenecháme Vám 2D návrh, fotky ze 3D návrhu a osazovací plán. Abyste si jej mohli pečlivě projít.

Bude-li se Vám návrh líbit a rozhodnete se pro realizaci, nezbývá, než si domluvit termín a zvesela se pustit do díla!  :-)   • Program koučinku

Pokud vaši zahradu chcete realizovat svépomocí, můžeme Vám udělat návrh zahrady a při realizaci zahrady Vás metodicky vést, známe správné postupy a můžete si tak Vaši zahradu vytvořit  i sami.


2D půdorys
2D půdorys

Podívejte se, jak naše 3D video prezentace zahrad vypadají! ☺


"Zahrada je královské umění, které Vás má vytáhnout z pohovky do vašeho kousku přírody. "Reference

„S firmou Chalupy-servis jsem maximálně spokojená. Profesionální přístup, výborná spolupráce a výsledkem je nádherná zahrada, hodna obdivu. Oslovení této firmy bylo dílem náhody ...dnes vím, že šťasné. Příjemní lidé a super práce . S radostí budu využívat i v budoucnu. Bez zaváhání mohu doporučit , rozhodně neuděláte chybu !"

Irena Ježková

 

„Potřebovala jsem udělat velké úpravy na zahradě, firmu Chalupy-servis mi doporučila kolegyně, která s nimi měla velmi dobré zkušenosti. Setkala jsem se s velmi vstřícným přístupem. Firma připravila návrh, jednalo se o založení trávníku, úpravu koryta potoka a úpravu a osázení prudkého svahu. Realizace proběhla bez problémů, práce byly provedeny ve výborné kvalitě."

Alena Formánková

 

"S CHALUPY-SERVIS jsme maximálně spokojení! Pokaždé provedou skvělou práci. Komunikace perfektní a vždy s úsměvem! Určitě doporučujeme!!" 

Lucie Gearing

 

Fotogalerie našich prací

Objednejte si nezávazně naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.