Založení zahrady

Realizace zahrad


Nevypadá Vaše stávající zahrada dle Vašich představ? Právě jste dokončili stavbu domu, ale chybí Vám u něj zahrada, kde si budete moci odpočinout? Tak to jsme tu pro Vás!Realizace zahrady na klíč


Realizaci zahrady můžeme realizovat celou, nebo ji rozdělit do několika dílčích částí a vytvořit ji tak na etapy. 

 Vytvoříme Vám:

  • Návrh zahrady, který obsahuje osazovací plán s 2D a 3D vizualizací
  • Úpravu terénu
  • Okrasné záhony
  • Živý plot
  • Trávník
  • Automatický zavlažovací systém
  • Zídky
  • Manuál ke všem rostlinám


Zahrada dotváří celkový dojem Vašeho domu, proto již při výstavbě domu byste měli počítat i s touto investicí. Vrátí se Vám mnohonásobně a to nejen v materiální podobě. 

Dopředu je také dobré přemýšlet nad automatickým zavlažovacím systémem. Instaluje se hned po úpravě povrchu. Určitě není dobrým řešením založit trávník a zjistit, že by bylo dobré mít i závlahový systém :) 

"Pokud se správně podíváte, uvidíte, že celý svět je zahradou."
Reference

„S firmou Chalupy-servis jsem maximálně spokojená. Profesionální přístup, výborná spolupráce a výsledkem je nádherná zahrada, hodna obdivu. Oslovení této firmy bylo dílem náhody ...dnes vím, že šťasné. Příjemní lidé a super práce . S radostí budu využívat i v budoucnu. Bez zaváhání mohu doporučit , rozhodně neuděláte chybu !"

Irena Ježková

 

„Potřebovala jsem udělat velké úpravy na zahradě, firmu Chalupy-servis mi doporučila kolegyně, která s nimi měla velmi dobré zkušenosti. Setkala jsem se s velmi vstřícným přístupem. Firma připravila návrh, jednalo se o založení trávníku, úpravu koryta potoka a úpravu a osázení prudkého svahu. Realizace proběhla bez problémů, práce byly provedeny ve výborné kvalitě."

Alena Formánková

 

"S CHALUPY-SERVIS jsme maximálně spokojení! Pokaždé provedou skvělou práci. Komunikace perfektní a vždy s úsměvem! Určitě doporučujeme!!" 

Lucie Gearing

 

Fotogalerie našich prací

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.